Whipped Hemp Light Revitalising Butter 237ml Whipped Hemp Light Revitalising Butter 237ml
Price:

€11.40

( 1 ml = €0.05 )
szt.
check more
White Truffle Light Body Butter Soufflé 237 ml White Truffle Light Body Butter Soufflé 237 ml
Price:

€11.40

( 1 ml = €0.05 )
szt.
check more
 Milk & Honey Lyte Body Butter 237ml Milk & Honey Lyte Body Butter 237ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
Coconut & White Ginger Lyte Lotion 237ml Coconut & White Ginger Lyte Lotion 237ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
Pomegranate & Fig Lyte Body Butter 237ml Pomegranate & Fig Lyte Body Butter 237ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
Vanilla Bean & Sugar Lyte Body Butter 237ml Vanilla Bean & Sugar Lyte Body Butter 237ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
White Limetta & Aloe Vera Lyte Body Butter 237ml White Limetta & Aloe Vera Lyte Body Butter 237ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
 Coconut & White Ginger Baby Butter 42 g Coconut & White Ginger Baby Butter 42 g
Price:

€6.74

( 1 g = €0.16 )
szt.
check more
Deep Dermal Transforming Wrap 226g Deep Dermal Transforming Wrap 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
Vanilla Bean & Sugar Butter 42g Vanilla Bean & Sugar Butter 42g
Price:

€6.74

( 1 g = €0.16 )
szt.
check more

Domowa pielęgnacja dłoni to przede wszystkim umiejętność doboru właściwych kosmetyków, których zadaniem będzie zregenerowanie skóry, odżywienie jej, a także odmłodzenie. Jak profesjonalnie wykonać taką pielęgnację i co będzie niezbędne do jej przeprowadzenia?

Czym są kosmetyki do pielęgnacji dłoni i jak działają?

Dostępne w naszej ofercie kosmetyki do pielęgnacji dłoni to preparaty odżywcze, których działanie jest kilkufazowe. Dzięki temu zawarte w nich substancje aktywne mogą skutecznie zregenerować skórę, odświeżyć ją, a także odmłodzić. Z punktu widzenia kobiety pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna. Dłonie — oprócz twarzy — są najbardziej reprezentacyjną częścią ludzkiego ciała. Świadczą one o zdrowiu, odpowiedniej kondycji, ale też o tym, że ich właścicielka jest osobą staranną i zadbaną. Nasze kosmetyki do stosowania w domu działają na wiele różnych sposobów:

  1. Odmładzają skórę dłoni. Dzięki zastosowaniu środków przeciwutleniających skóra staje się zdrowsza, delikatniejsza i co najważniejsze — jest podatna na działanie substancji odżywczych.

  2. Wspierają odbudowę dłoni. Nasze produkty pielęgnacyjne wzmacniają skórę, regenerują ją, a także odbudowują wchodzącą w jej skład warstwę tłuszczową.

  3. Złuszczają naskórek. Preparaty do pielęgnacji dłoni często posiadają w swym składzie mikrocząsteczki, które niszczą stary, zniszczony i zrogowaciały naskórek.

  4. Działają przeciwzapalnie. Niektóre dostępne w naszej ofercie produkty do pielęgnacji dłoni mają właściwości przeciwzapalne. Dzięki temu ich stosowanie ułatwia regenerację skóry w obrębie ran i stanów zapalnych.

  5. Odżywiają skórę. W naszym asortymencie posiadamy profesjonalne produkty pielęgnacyjne, które wzbogacają skórę kompleksowym zestawem witamin i minerałów. Jednym z nich jest sól morska.

  6. Przyspieszają metabolizm. Masła i inne produkty, które służą do pielęgnacji dłoni, przyspieszają metabolizm w głębszych partiach skóry, dzięki czemu usuwają pozostałe w tkance szkodliwe produkty przemiany materii.

Jak stosować preparaty pielęgnacyjne?

Dostępne u nas preparaty do pielęgnacji skóry dłoni to produkty, w skład których wchodzi szereg ważnych dla zdrowia substancji czynnych. Ich zaletą jest zdolność do przenikania przez skórę. Dzięki temu zawarte w nich składniki mogą być stosowane punktowo, to jest na konkretne fragmenty tkanek. Nasze kremy i inne preparaty pielęgnacyjno-odżywcze to substancje, które odżywiają skórę na całej jej głębokości. Ich rola nie ogranicza się jedynie do usunięcia martwego naskórka. Działanie tych preparatów dotyczy również skóry właściwej i znajdujących się w jej obrębie tkanek. Nasze maski i różnego rodzaju żele wspierają funkcjonowanie np. układu krwionośnego, dzięki któremu skóra jest lepiej odżywiona. Stosowanie dostępnych u nas preparatów jest bardzo proste. Wystarczy je delikatnie wmasować w skórę dłoni, wykonując przy tym ruchy okrężne. Dzięki temu znajdujące się w preparatach substancje aktywne będą efektywniej wnikać w strukturę skóry. Należy jednocześnie pamiętać, aby podczas użycia preparatów pielęgnacyjnych dokładnie zapoznać się z treścią dołączonej ulotki.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium