Deep Dermal Transforming Wrap 226g Deep Dermal Transforming Wrap 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
 Coconut & White Ginger Baby Butter 42 g Coconut & White Ginger Baby Butter 42 g
Price:

€6.74

( 1 g = €0.16 )
szt.
check more
Vanilla Bean & Sugar Butter 42g Vanilla Bean & Sugar Butter 42g
Price:

€6.74

( 1 g = €0.16 )
szt.
check more
Lyte Butter Blend Mango & Bergamot 237 ml Lyte Butter Blend Mango & Bergamot 237 ml
Price:

€10.47

( 1 ml = €0.04 )
szt.
check more
White Truffle Nourishing Soufflé 226 ml White Truffle Nourishing Soufflé 226 ml
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
Pomegranate & Fig Butter 226g Pomegranate & Fig Butter 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
Coconut & White Ginger Butter 226g Coconut & White Ginger Butter 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
Lavender & Chamomile Butter 226g Lavender & Chamomile Butter 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
  Milk & Honey Butter 226g Milk & Honey Butter 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more
Vanilla Bean & Sugar Butter 226g Vanilla Bean & Sugar Butter 226g
Price:

€16.05

( 1 g = €0.07 )
szt.
check more

Dostępne w naszej ofercie profesjonalne kosmetyki nawilżające ręce i nie tylko, to preparaty, których zadaniem jest regeneracja skóry, odżywienie jej, a także usunięcie martwego naskórka. Wszystko po to, aby skóra wyglądała piękniej i zdrowiej, a także po to, aby była lepiej odżywiona.

Jak działają nawilżające kosmetyki do rąk?

Sposób, w jaki działają nawilżające kosmetyki do rąk, jest zwykle wielopłaszczyznowy. W praktyce oznacza to, że ich działanie nie ogranicza się jedynie do wierzchniej warstwy skóry (a zwłaszcza naskórka), lecz obejmuje swym zasięgiem jej głębsze partie, a nawet naczynia krwionośne. Oznacza to, że tak złożony proces, jakim jest nawilżanie dłoni, może też korzystnie wpływać na regenerację skóry, jej wygląd, gładkość, odżywienie i wiele innych czynników. Jak zatem działają dostępne w naszej ofercie preparaty nawilżające? Na czym polega ich wyjątkowość?

  1. Nawilżenie skóry. Zawarte w naszych preparatach substancje odżywcze dostarczają skórze wszystkich niezbędnych substancji odżywczych i witamin. Wchodzące w ich skład substancje aktywne ograniczają usuwanie wody z tkanki skórnej poprzez pokrycie jej specjalną warstwą ochronną.

  2. Odmłodzenie skóry. Preparaty nawilżające bogate są w przeciwutleniacze, których zadaniem jest spowolnienie procesów starzenia skóry. Dzięki temu tkanka zachowuje swą elastyczność, zdrowy wygląd i nie ulega tak szybkiemu złuszczeniu.

  3. Złuszczanie naskórka. Nawilżanie skóry polega również na usunięciu z jej powierzchni martwego naskórka, który utrudnia odżywienie zdrowej skóry właściwej. W naszej ofercie znajdują się masła i dedykowane peelingi, w których znajdują się cząsteczki wygładzające skórę i pobudzające mikrokrążenie.

  4. Działanie zapobiegawcze. Niektóre nasze balsamy nawilżające na dłonie posiadają w swoim składzie substancje aktywne, których zadaniem jest zapobieganie występowaniu zmian zapalnych i nowotworowych.

Preparaty nawilżające — dla kogo i jak stosować?

Nasze balsamy nawilżające są przeznaczone dla wszystkich, którzy są narażeni na nadmierne wysuszanie skóry. Mowa tu przede wszystkim o osobach, które pracują w silnie nasłonecznionych miejscach, mają do czynienia z odczynnikami chemicznymi, a także mają wrażliwą i delikatną skórę. Odpowiednio stosowany zabieg nawilżający na dłonie pozwoli już po kilku aplikacjach cieszyć się zdrowszą, gładszą i lepiej odżywioną skórą. Jak wykonać taki zabieg? Każdy dostępny w naszej ofercie krem nawilżający do dłoni posiada dołączoną ulotkę, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące stosowania produktu. Na ogół preparaty do dłoni wmasowuje się okrężnymi ruchami w skórę, stosując — jeśli to konieczne — odrobinę wody. Większość naszych produktów nawilżających można stosować nie tylko na dłonie, ale też na całe ciało. Charakteryzują się one bardzo przyjemnym zapachem, który na długo unosi się w powietrzu. Aplikacja kremów, balsamów i peelingów jest bardzo przyjemna i trwa stosunkowo krótko. Dzięki temu można ją wykonać np. w ramach porannego nakładania codziennego makijażu.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium