Masło Bronze HIT LATA 🌞 TYLKO 39zł 👉 Sprawdź Teraz!
Odbierz PREZENT W KOSZYKU przy zakupach już od 49zł!

PL / EN
Język:

Kiedy stosować bazę hybrydową, a kiedy żel budujący?

Kiedy stosować bazę hybrydową, a kiedy żel budujący?

Niemal wszystkie kobiety marzą o długich, zadbanych paznokciach, które będą efektowną ozdobą dłoni. Niestety nie każda może się stać ich posiadaczką. Krucha, rozdwajająca się płytka paznokciowa często uniemożliwia wyhodowanie pięknych pazurków. Na szczęście są już skuteczne środki do przedłużania paznokci, co więcej, wykorzystując je uzyskujemy idealnie wyrównaną płytkę paznokciową, wolną od wszelkiego rodzaju niedoskonałości, a przede wszystkim o wymarzonej długości i nienagannym kształcie. Stosując bazę pod hybrydę lub żel budujący nie tylko w prosty sposób przygotujemy paznokcie pod dalsze zabiegi, ale również możemy je efektownie przedłużyć. To, jaki jednak specyfik ostatecznie wybierzemy, zależy od naszych paznokci i efektu, jaki chcemy osiągnąć.

Zdumiewające właściwości żeli budujących i efekty, jaki można dzięki nim uzyskać

Przedłużanie paznokci w warunkach domowych nigdy wcześniej nie było tak proste. Żel budujący samopoziomujący to specyfik, dzięki któremu można samodzielnie nadbudować płytkę paznokciową i cieszyć się długimi, mocnymi, a przede wszystkim trwałymi pazurkami. Niewątpliwym atutem tego preparatu jest łatwość jego aplikacji. Żel jest jednofazowy, ma dość gęstą konsystencję i nie rozlewa się po płytce paznokciowej. Z niezwykłą łatwością rozprowadza się go na całej jej powierzchni, czyniąc ją idealnie gładką z perfekcyjnie kształtną krzywizną. Środek ten charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest niezwykle plastyczny, bez najmniejszego trudu daje się formować, co zdecydowanie ułatwia pracę. Nakłada się go bezpośrednio na wcześniej przygotowaną płytkę paznokciową, a po uformowaniu na szablonie odpowiedniego kształtu i długości paznokcia, utwardza w lampie UV lub LED. Żele budujące samopoziomujące są oferowane w tradycyjnych słoiczkach. Mogą być kryjące, przypominające kolorem naturalne odcienie płytki paznokciowej, ale też bezbarwne. Coraz częściej są także oferowane w praktycznej buteleczce z pędzelkiem

.

Co pod hybrydę?

Kiedy chcemy tylko nieco przedłużyć swoje paznokcie i nie planujemy super długich pazurków, co więcej, nasza płytka paznokciowa jest w dość dobrej kondycji, nie musimy sięgać po żele budujące. Wystarczy dobrej jakości baza pod hybrydę. Za jej pomocą można nadbudować długość paznokcia, ale też go wzmocnić. Produkt ten wyrównuje drobne nierówności i ubytki. Przygotowuje płytkę paznokciową do kolejnych zabiegów, sprawia, że znacząco zwiększa się przyczepność lakieru i jego trwałość. Co więcej, jest niezwykle łatwy w aplikacji, a swoimi właściwościami i konsystencją przypomina wielozadaniowy, nowatorski żel budujący w pędzelku.

[product search="żel budujący 13" slider="true" onlyAvailable="true"]Żel budujący w butelce do paznokci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium