Szkolenia - Cuccio
PL / EN
Język:

💅 ŻEL Starlite UV/LED 28g + drugi -30% TANIEJ! 👉 Sprawdź teraz!

Klasyczny Lakier TRWAŁOŚĆ 10+ DNI 💅 -10% Taniej + BLOK GRATIS 👉 Sprawdź Teraz!

Szkolenia

     


  

Szkolenie poprowadzi:
Patrycja Sieradzka - Instruktor Cuccio
Łódzkie, Łódź

e-mail: szkolenia@cuccio.pl

Zapisz się na szkolenie teraz >> Umów się na dogodny termin!

 


Szkoleniowcy Cuccio, Star Nail, Stardoro w Polsce


Joanna Mazurczak-Wiciak

Instruktor Star Nail & Cuccio
Wielkopolska, Poznań.

Stylizacja Paznokci to moja praca, a przede wszystkim pasja. Moja przygoda zaczęła się w roku 2014 kiedy to szukając odpowiedniej stylistki dla siebie słyszałam wciąż jak mantrę "Ma Pani taką płytkę, nic się trzymać nie będzie". Próbując zrozumieć te słowa pochłonęłam się w lekturze na profesjonalnych forach. Dowiedziałam się, że nie ma złej płytki paznokci, bo na każdej można wykonać trwała stylizację . Podjęłam decyzję o pierwszym szkoleniu, ponieważ świat stylizacji paznokci pochłonął mnie całkowicie. Odbyłam ponad 20 szkoleń u różnych instruktorów, by swoją wiedzę pogłębić, poznać różne techniki, sposoby ułatwienia pracy. Dziś dzielę się chętnie z moimi kursantkami całą wiedzą a moją mocną stroną jest tempo pracy, technika, jakość, trwałość wykonanej stylizacji oraz higiena i bezpieczeństwo w salonie. Jestem instruktorem Cuccio, ponieważ ogromne znaczenie ma dla mnie zdrowie moich klientek a marka ta jakości premium jako jedyna na rynku zapewnia bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości produktów i formule 10 free (bez rozpuszczalników i substancji szkodliwych). Swoje kursantki uczę jak wyróżnić się na tle konkurencji, jak stworzyć prestiżowy salon, wykonywać szybko i perfekcyjnie stylizacje paznokci oraz wysokiego poziomu obsługi klienta.
Kursantki mają zapewnione moje wsparcie także po szkoleniach a te nie są ograniczone czasowo, skupiam się na jakości nauki a nie długości jej trwaniu, dlatego, szkoląc się u mnie masz pewność, że zdobyłaś odpowiednią wiedzę by kurs ukończyć i otrzymać certyfikat. 
 

Monika Paleta 

Instruktor Star Nail & Cuccio
Szkolenia na terenie woj. Zachodniopomorskiego głównie Nowogard. 
 
Enjoy stylizacja paznokci Monika Paleta 
Jestem stylistyką paznokci od 12 lat. Z wielką pasją prowadzę swoją działalność zarówno prowadząc szkolenia jak i obsługując klientki. 
Z wykształcenia jestem inżynierem architektury krajobrazu, jednak do pracy na codzień wybralam swoją pasję jaką zawszw była stylizacja paznokci oraz wizaż. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do malowania, sztuki i prac manualnych moją ulubioną częścią stylizacji są zdobienia oraz tworzenie perfekcyjnej formy paznokcia. Skończyłam niezliczoną ilość szkoleń z różnymi instruktorami ciągle pogłębiając swoją wiedzę. Uważam że należy pamiętać o tym jak szybko świat w branży się zmienia, więc jeżeli chcemy być na topie musimy nieustannie trenować i się szkolić. 
W szkoleniach cenie sobie przede wszystkim indywidualne podejście. Zwracam szczególną uwagę na dbałość o szczegóły takie jak prawidłowa postawa, prawidłowe trzymanie pędzla czy też pilnika. Zwracam też szczególną uwagę na higienę w gabinecie oraz pełną sterylizację i dezynfekcje narzędzi i powierzchni. Zależy mi na tym żeby przekazać całą wiedzę którą posiadam.


Sandra Kuduk

Instruktor Star Nail & Cuccio
Sopot

Moją największą pasją jest stylizacja paznokci. Tworzenie wzorów,malowanie ikon sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam ,że nie ma inspiracji, których nie da się namalować. Trzeba tylko znaleźć na nie sposób. Aby móc dzielić się z Wami moim zamiłowaniem, stworzyłam miejsce gdzie każda kobieta choć przez chwile może się poczuć wyjątkowa. Od 2006 r codziennie dokładam wszelkich starań by dłonie i stopy kobiet były perfekcyjne. Umiejętności i doświadczenie zdobywałam w Polsce i w Finlandii.Jednak to lata pracy z klientkami nauczyły mnie najwięcej. Wszystko to staram się przekazać moim kursantkom, aby miały wiedzę na temat tego co chcą robić,i tworzyły świat paznokci z sercem i pasją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium