Szkolenia

     


Szkoleniowcy Star Nail, Cuccio, Stardoro

Patrycja Matjas - szkoleniowiec Cuccio, Star Nail, Stardoro

Patrycja Matjas
Instruktor Star Nail & Cuccio
20 letnie doświadczenie w branży stylizacji paznokci.

  • I miejsce MISTRZOSTWA NAIL ART 
  • MISTRZOSTWA POLSKI NAIL DESIGN 
  • II miejsce MISTRZOSTWA W ZDOBIENIU PAZNOKCI BEAUTY FAIR ŁÓDŹ

 


Joanna Mazurczak-Wiciak

Instruktor Star Nail & Cuccio
Wielkopolska, Poznań.

Stylizacja Paznokci to moja praca, a przede wszystkim pasja. Moja przygoda zaczęła się w roku 2014 kiedy to szukając odpowiedniej stylistki dla siebie słyszałam wciąż jak mantrę "Ma Pani taką płytkę, nic się trzymać nie będzie". Próbując zrozumieć te słowa pochłonęłam się w lekturze na profesjonalnych forach. Dowiedziałam się, że nie ma złej płytki paznokci, bo na każdej można wykonać trwała stylizację . Podjęłam decyzję o pierwszym szkoleniu, ponieważ świat stylizacji paznokci pochłonął mnie całkowicie. Odbyłam ponad 20 szkoleń u różnych instruktorów, by swoją wiedzę pogłębić, poznać różne techniki, sposoby ułatwienia pracy. Dziś dzielę się chętnie z moimi kursantkami całą wiedzą a moją mocną stroną jest tempo pracy, technika, jakość, trwałość wykonanej stylizacji oraz higiena i bezpieczeństwo w salonie. Jestem instruktorem Cuccio, ponieważ ogromne znaczenie ma dla mnie zdrowie moich klientek a marka ta jakości premium jako jedyna na rynku zapewnia bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości produktów i formule 10 free (bez rozpuszczalników i substancji szkodliwych). Swoje kursantki uczę jak wyróżnić się na tle konkurencji, jak stworzyć prestiżowy salon, wykonywać szybko i perfekcyjnie stylizacje paznokci oraz wysokiego poziomu obsługi klienta.
Kursantki mają zapewnione moje wsparcie także po szkoleniach a te nie są ograniczone czasowo, skupiam się na jakości nauki a nie długości jej trwaniu, dlatego, szkoląc się u mnie masz pewność, że zdobyłaś odpowiednią wiedzę by kurs ukończyć i otrzymać certyfikat. 
 

Ilona Król

Instruktor Star Nail & Cuccio
Mińsk Mazowiecki
 
Tak, jak jest nieograniczona liczba barw na palecie - tak i nieograniczoną chęć poszerzania paznokciowych horyzontów posiadam. Niezmiennie od prawie 10 lat :) Miliony pomysłów, inspiracji wokół motywuje mnie do ciągłego rozwoju, ulepszania warsztatu, poznawania nowości. Dzięki czemu dysponuję wiedzą i doświadczeniem, którymi chętnie się podzielę.  
Branża paznokciowa jest mi bardzo bliska od dawna, już jako mała dziewczynka dbałam o paznokcie swoich starszych sióstr :) 
Paznokcie to był mój pomysł na karierę.. Tuż po uzyskaniu tytułu Technika Usług Kosmetycznych, rozpoczęłam pracę w salonie oraz szereg szkoleń, warsztatów.. Rozwój mnie motywuje, a Cuccio napędza - od 2017r jestem Instruktorem marki. 
 
Na swoich szkoleniach skupiam się w pełni na jego temacie- tak, by kursantka dokładnie wiedziała, na czym polega dana metoda- technicznie i praktycznie. By znała produkt i bez obaw wprowadziła go do swojej oferty.  Wiedzę przekazuję tak, by uwielbiała pracę z paznokciami :) 
Dużą uwagę skupiam również na kwestii bezpieczeństwa. Dobra stylistka dokładnie zna zasady higieny przy zabiegach - dlatego program moich szkoleń zawiera dokładny opis norm sanitarnych. Aby dysponować pewną wiedzą jestem w trakcie nauki, na kierunku Sterylizacji Medycznej. 
Zapraszam do wiedzy, znajomości technicznej, praktyki i cudownej pasji :) 
 

Monika Paleta 

Instruktor Star Nail & Cuccio
Szkolenia na terenie woj. Zachodniopomorskiego głównie Nowogard. 
 
Enjoy stylizacja paznokci Monika Paleta 
Jestem stylistyką paznokci od 10 lat. Z wielką pasją prowadzę swoją działalność zarówno prowadząc szkolenia jak i obsługując klientki. 
Z wykształcenia jestem inżynierem architektury krajobrazu, jednak do pracy na codzień wybralam swoją pasję jaką zawszw była stylizacja paznokci oraz wizaż. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do malowania, sztuki i prac manualnych moją ulubioną częścią stylizacji są zdobienia oraz tworzenie perfekcyjnej formy paznokcia. Skończyłam niezliczoną ilość szkoleń z różnymi instruktorami ciągle pogłębiając swoją wiedzę. Uważam że należy pamiętać o tym jak szybko świat w branży się zmienia, więc jeżeli chcemy być na topie musimy nieustannie trenować i się szkolić. 
W szkoleniach cenie sobie przede wszystkim indywidualne podejście. Zwracam szczególną uwagę na dbałość o szczegóły takie jak prawidłowa postawa, prawidłowe trzymanie pędzla czy też pilnika. Zwracam też szczególną uwagę na higienę w gabinecie oraz pełną sterylizację i dezynfekcje narzędzi i powierzchni. Zależy mi na tym żeby przekazać całą wiedzę którą posiadam.


Sandra Kuduk

Instruktor Star Nail & Cuccio
Sopot

Moją największą pasją jest stylizacja paznokci. Tworzenie wzorów,malowanie ikon sprawia mi ogromną przyjemność. Uważam ,że nie ma inspiracji, których nie da się namalować. Trzeba tylko znaleźć na nie sposób. Aby móc dzielić się z Wami moim zamiłowaniem, stworzyłam miejsce gdzie każda kobieta choć przez chwile może się poczuć wyjątkowa. Od 2006 r codziennie dokładam wszelkich starań by dłonie i stopy kobiet były perfekcyjne. Umiejętności i doświadczenie zdobywałam w Polsce i w Finlandii.Jednak to lata pracy z klientkami nauczyły mnie najwięcej. Wszystko to staram się przekazać moim kursantkom, aby miały wiedzę na temat tego co chcą robić,i tworzyły świat paznokci z sercem i pasją.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 99,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium