Czas realizacji zamówień w sklepie online z kosmetykami Cuccio
PL / EN
Język:

💅 ŻEL Starlite UV/LED 28g + drugi -30% TANIEJ! 👉 Sprawdź teraz!

Klasyczny Lakier TRWAŁOŚĆ 10+ DNI 💅 -10% Taniej + BLOK GRATIS 👉 Sprawdź Teraz!

Czas realizacji zamówienia
  • Czas realizacji zamówienia w Polsce wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Prosimy o uwzględnienie, że hurtownia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zamówienia nie będą realizowane w soboty, niedziele i święta.
  • Czas realizacji zamówień zagranicznych 5-8 dni roboczych. Zamówienia nie będą realizowane w soboty, niedziele i święta.

Warunki realizacji zamówień

Głównym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego (miasto, ulica, kod, dane kontaktowe: mail, telefon - dla możliwości potwierdzenia zamówienia, NIP - do wystawienia faktury).
Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji w przypadku błędnego wypełnienia formularza adresowego (bez podania numeru telefonu [stacjonarnego lub komórkowego] lub adresu mail, dzięki którym będzie można skontaktować się z klientem i potwierdzić składane zamówienie).
Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w piątek po godz. 13.00 oraz w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium