1284 Lakier do paznokci 13 ml BLUEBERRY SORBET

Opis
Lakier do paznokci z kolekcji Cuccio Sorbet nr 1284
Poszukujesz dobrego lakieru do paznokci, który szybko wysycha, dzięki czemu można go użyć bezpośrednio przed wyjściem z domu? Jeśli, tak powinnaś zapoznać się z naszą kolekcją Cuccio Sorbet! Możesz zapomnieć o manicure, które ulega zniszczeniu zaraz po pomalowaniu płytki. Wystarczy użyć odpowiedniego produktu.
Sięgnij po szybkoschnący lakier do paznokci, dzięki czemu Twoje dłonie będą się pięknie prezentować bez konieczności długiego czekania aż ostatnia warstwa stanie się sucha. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich Pań, które są często zapracowane i zajęte. Z naszym produktem osiągniesz wymarzony efekt w okamgnieniu!
Z pewnością zachwyci Cię również niepowtarzalny kolor tego lakieru. Jego pastelowo niebieska barwa może kojarzyć się z letnim, bezchmurnym niebem i spokojnym, lazurowym oceanem. Tak wyjątkowy odcień bez wątpienia skradnie serce każdej miłośniczki perfekcyjnego manicure. Skorzystaj z naszego szybkoschnącego lakieru do paznokci i pozwól, aby jego unikatowy kolor zawrócił Ci w głowie!
Klasyczny lakier do paznokci - JAKOŚĆ PREMIUM
- Cuccio Colour jedyny lakier o sile hybrydy. Niezawodna trwałość 10+ dni!
- Formuła 10 Free = zdrowe paznokcie
- Najdłuższa gwarancja wytrzymałości.
- Triple-Pigmentation
opatentowana technologia potrójnej pigmentacji. Idealny efekt już przy pierwszej warstwie. - Niespotykany dotąd połysk,
który nie traci swojej intensywności. - Włókno Dupont
nakrętka z pędzlem ze specjalnie wyselekcjonowanego włókna DuPont. - Nowatorska formuła chemiczna
Nie zawiera DBP i Toluenu. Nie odpryskuje i nie ściera się na krawędziach paznokci. - Odwrócony kształt butelki
pozwala wykorzystać lakier do samego końca.
Komfort pracy ze spójną linią produktową Cuccio Nail Solutions
- bazy, odżywki, topy, nabłyszczacze do paznokci
Oryginalna produkcja USA
- spełniają restrykcyjne amerykańskie normy, które są ostrzejsze niż normy Europejskie
Opinie o produkcie (0)







