1769 Hybryda do paznokci Hello Spring LED / UV 6 ml
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hybryda do paznokci Stardoro nr 1769 z kolekcji Hello Spring.
Postaw na intensywny pastelowy kolor. Ciemny, brudny róż to nasza propozycja dla wszystkich kobiet uwielbiające stonowane, a zarazem intensywne paznokcie. Kolor tego lakieru spisze się świetnie w połączeniu z jasną, jak i ciemną karnacją. Uniwersalna barwa idealna na wiosnę i nie tylko!
Jeśli uwielbiasz nietypowe odcienie różu, ten oryginalny lakier do paznokci Stardoro na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest utrzymany w tonacji brudnego różu, stając się ciekawą alternatywą dla delikatnych, jasnoróżowych pasteli. Z łatwością można go połączyć z najróżniejszymi kolorami, aby stworzyć niebanalny manicure. Świetnie komponuje się z kontrastującą czernią, bielą, granatem, fioletem czy grafitem. Możesz go także zestawić z delikatnymi tonacjami, na przykład beżem, jasnym błękitem, seledynową zielenią czy brzoskwinią.
Różowa hybryda do paznokci jest wyjątkowo trwała – utrzymuje się nawet przez trzy tygodnie, zachwycając intensywnością koloru.Lakier znakomicie sprawdzi się w różnych typach manicure. Może być na przykład tłem do biżuteryjnych aplikacji w postaci srebrnych lub złotych kryształków. To także dobry wybór pod kątem stylizacji ombre. Warto go zestawić z jasnym różem, kolorem kremowym lub bielą, aby nieco rozjaśnić charakterystyczny odcień brudnego różu.
Perfekcyjna Hybryda IV generacji – super trwała
{newtable/Skład produktu/}
Acrylates Copolymer, HEMA, Bumetrizole, Mica [+/-] CI 77981, CI 77499, CI 74160, CI 77492, CI 77491
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności