Masło Bronze HIT LATA 🌞 TYLKO 39zł 👉 Sprawdź Teraz!
Odbierz PREZENT W KOSZYKU przy zakupach już od 49zł!

PL / EN
Język:

Jak uzyskać popularny efekt syrenki na paznokciach hybrydowych?

Jak uzyskać popularny efekt syrenki na paznokciach hybrydowych?

Uzyskanie efektu syrenki na paznokciach wbrew pozorom nie wymaga wizyty w gabinecie kosmetologicznym. Z powodzeniem można wykonać ten rodzaj manikiuru samodzielnie w domowym zaciszu, przy odrobinie chęci i dzięki użyciu dobrych produktów będzie to niezwykle prosty i przyjemny zabieg.

Czym jest efekt syrenki?

Jest to modny od wielu sezonów rodzaj stylizacji paznokci, opiera się na uzyskaniu wielowymiarowego połysku na płytce paznokcia przy pomocy bardzo opalizującego pyłku. Dzięki temu paznokcie są wyjątkowo błyszczące, a kolor dodatkowo podkreślony. Co istotne, pyłek na paznokcie ma strukturę o wiele drobniejszą od brokatu, przypominającą puder, zatem łatwiej się go aplikuje. Efekt końcowy jest bardziej estetyczny i stylowy niż po użyciu klasycznego brokatu.

Jak wykonać efekt syrenki na paznokciach krok po kroku?

Aby paznokcie z pyłkiem wyglądały zjawiskowo, należy zadbać o odpowiedniej jakości pyłek, obecnie szczególną popularnością cieszy się szampańskie złoto. W celu uzyskania efektu syrenki na paznokciach należy wykonać manicure hybrydowy.

  1. Piłujemy paznokcie, aby nadać im pożądany kształt, wycinamy lub odgarniamy skórki oraz matowimy blokiem polerskim płytkę paznokcia.
  2. Aby lakier dobrze przylgnął, trzeba odtłuścić płytkę, w tym celu należy przetrzeć paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem.
  3. Nakładamy bazę i umieszczamy paznokcie pod lampą UV na czas około 2 minut lub LED na 30 sekund.
  4. Następnie malujemy paznokcie wybranym kolorem lakieru hybrydowego i ponownie utwardzamy je pod lampą. Proces powtarzamy dwukrotnie, aby kolor był wyrazisty i intensywny.
  5. Pyłek pasujący do koloru lakieru hybrydowego nakładamy na płytkę paznokcia przy pomocy małego pędzelka albo gąbeczki, wykonując przy tym koliste ruchy. Pamiętając o tym, że pyłku nie może być za mało, aby nie powstały dziury. Wcieramy go dokładnie, ale nie za mocno.
  6. Przy pomocy małej szczoteczki strzepujemy nadmiar pyłku, który pozostał na płytce.
  7. Po precyzyjnym zaaplikowaniu pyłku nakładamy top coatu, czyli utwardzacz, pokrywając nim również wolne brzegi paznokci. Ponownie wkładamy dłonie do lampy na czas 2 minut / LED 30 sekund.
  8. W celu wykończenia manicure przecieramy płytkę paznokcia cleanerem oraz nakładamy oliwkę na skórki.

Z powodzeniem pyłek można używać do wykonania wszelkich wzorków i ozdób na paznokciach, w łatwy sposób możesz nadać swoim paznokciom wyjątkowy wygląd.

Jak trwały jest efekt syrenki?

Używając lakierów hybrydowych dobrej jakości od sprawdzonych producentów, uzyskanym efektem można cieszyć się nawet do dwóch tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium