Blog - Jak nakładać pyłki na paznokcie? Cuccio

Efekt hybrydy 💅 Top 7 Sekund + Klasyczny Lakier Premium 👉 -24% TANIEJ Kup Teraz!

PL / EN
Język:

Jak nakładać pyłki na paznokcie?

Jak nakładać pyłki na paznokcie?

Uwielbiasz manicure w niebanalnych odsłonach? Zdecyduj się na zastosowanie dodatków specjalnych w postaci pyłków. Od Ciebie zależy, jaką oprawę zapewnisz swoim paznokciom. Pyłek syrenka, holo, a może z efektem lustra? Postaw na oryginalną oprawę dłoni!

Jak nakładać pyłek na hybrydę?

Odpowiednie nakładanie pyłku na hybrydę zależy od użycia właściwych akcesoriów. W większości przypadków najlepiej nanosić je na warstwę dyspersyjną palcem, pamiętając o założeniu dopasowanych rękawiczek ochronnych. Jeśli ktoś nie potrafi samodzielnie zaaplikować dodatków z właściwą precyzją, może skorzystać ze specjalnych aplikatorów zakończonych gąbeczką. Dobrym pomysłem jest także zastosowanie akcesoriów do nakładania cieni do powiek. Należy pamiętać o dostosowaniu formy aplikacji do rodzaju (w tym konsystencji) nakładanego pyłku.

Jak zrobić pyłek na hybrydzie, aby manicure trzymał się długo?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pyłek efekt lustra, czy typowo brokatowy dodatek, musisz zadbać o odpowiednią trwałość nanoszonych warstw. Wystarczy, że postawisz na wysokiej jakości top coat, aby na dłużej cieszyć się efektowną stylizacją dłoni. Bezbarwna warstwa lakieru skutecznie zabezpieczy nałożone drobinki.

Jak aplikować pyłki na paznokcie pomalowane lakierem klasycznym?

Wiele osób uważa, że przy lakierach klasycznych prezentowana forma zdobienia zupełnie się nie sprawdza. Nic bardziej mylnego! Można zastosować ją również w tym przypadku, ale należy pamiętać o bardzo uważnej aplikacji. Przede wszystkim ważne jest, aby nie doprowadzić do całkowitego wyschnięcia lakieru. Pyłek na paznokcie powinien być nakładany na nieco lepką fakturę. W zależności od preferowanego efektu można spróbować ostrożnie go wetrzeć, a następnie posmarować płytkę bezbarwnym lakierem.

Jak nakładać pyłek holograficzny na hybrydę?

W przypadku tego wykończenia również nie powinniśmy czekać do całkowitego wyschnięcia hybrydy. Odpowiednio naniesiony pyłek holo może całkowicie odmienić manicure. Pyłek należy bardzo ostrożnie wysypać na utwardzony lakier w momencie, w którym warstwa dyspersyjna wciąż jest klejąca. Nie można nanosić drobinek poprzez wciskanie – najlepiej zastosować akcesoria do nakładania cieni na powieki, aby delikatnie rozmieścić je na powierzchni płytki. Następnym krokiem jest pozbycie się nadmiaru holograficznych drobinek – na przykład za pomocą pędzelka. Kolejny etap to pomalowanie paznokci lakierem funkcyjnym top coat oraz utwardzenie manicure w lampie.

Jak nakładać brokat na hybrydy, aby uzyskać równomierną warstwę?

Brokat stosowany w manicure hybrydowym powinien równomiernie pokrywać płytkę paznokcia. Jest to szczególnie ważne, jeśli interesuje Cię modny efekt uzyskany za pomocą pyłku syrenka. Również w tym przypadku nakłada się go na warstwę dyspersyjną, na uprzednio utwardzony lakier. Nadmiar pyłku najlepiej usunąć pędzelkiem, a drobinki można rozetrzeć na powierzchni płytki za pomocą gąbeczki. Zastosowanie tego typu akcesoriów zaleca się także przy nakładaniu gęstszego brokatu. Dzięki wygładzeniu z wykorzystaniem gąbki można zadbać o równomierne rozłożenie połyskujących drobinek.

Wybierz ulubiony efekt, który uzyskasz za pomocą pyłków i zapewnij swoim hybrydom zupełnie nową odsłonę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium