Płyny i akcesoria do zdejmowania hybryd | Usuwanie lakieru hybrydowego

Efekt hybrydy 💅 Top 7 Sekund + Klasyczny Lakier Premium 👉 -24% TANIEJ Kup Teraz!

PL / EN
Język:

Właściwie wykonany manicure hybrydowy wymaga nie tylko precyzyjnej aplikacji preparatów. W tym przypadku ważne jest bezpieczne usuwanie poprzedniej stylizacji paznokci - tu niezbędne jest zastosowanie odpowiednich produktów. Te powinny być nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne w zastosowaniu.

Co jest niezbędne do bezpiecznego ściągnięcia hybrydy?

Zastosowanie odpowiednich kosmetyków i akcesoriów do ściągnięcia hybrydy jest bardzo ważne - dzięki temu unikniemy zniszczonej płytki paznokcia, szczególnie gdy decydujemy się na zdjęcie manicure w domowych warunkach. W co należy się wyposażyć, by skutecznie i bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy z paznokci?

Preparaty do rozpuszczania lakieru hybrydowego

Istnieją dwa rodzaje preparatów do zdejmowania hybryd. Remover lub aceton to podstawa dobrego zestawu do ściągania hybryd - środki te przeznaczone są do rozpuszczania lakieru. Który z nich jest lepszy? Oba płyny do ściągania hybryd nieco się od siebie różnią. Aceton jest preparatem o wysokie skuteczności, (jego stosowanie niesie jednak ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia) natomiast bezacetonowe środki do zmywania nie tylko przyjemniej pachną, ale również mniej ingerują w paznokieć, dlatego to najlepsze rozwiązanie dla osób z delikatną płytką. Remover w przeciwieństwie do acetonu jest łagodniejszy, a przy tym dobrze nawilża i nabłyszcza paznokcie. To który z nich sprawdzi się lepiej, zależy tak naprawdę od indywidualnych preferencji.

Pilniki do paznokci

Zdejmowanie hybrydy wymaga również zastosowania odpowiednich pilników. W tym przypadku najlepsze są modele o gradacji 180 lub 240. Pilnik służy do delikatnego usuwania lakieru z płytki w początkowym etapie zdejmowania hybrydy. To rozwiązanie przydatne wtedy, gdy nie mamy do swojej dyspozycji frezarki.

Frezarki

Do ściągania hybrydy przydatne będą również frezarki - te urządzenia doskonale zastąpią pilniki. Najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze są frezy ceramiczne wykonane z węglika spiekanego o kształcie stożka lub walca. Przydatne będą frezy o bardzo różnej gradacji. Wybór zależny jest między innymi od grubości paznokcia.

Frezarki to urządzenia, które warto mieć, ponieważ niezawodnie będą się sprawdzały zarówno przy nakładaniu hybrydy, jak i jej zdejmowaniu, wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie frezy.

Folia do ściągania hybrydy

Dobre zestawy do ściągania hybrydy zawierają również specjalne folie. Te są łatwe w użyciu i nie wymagają zastosowania dodatkowych ucisków (choć jeżeli mamy taką wolę, możemy je zastosować). W folii znajdują się specjalne gąbki, które należy nasączyć, stosując zmywacz do hybryd. Dobry preparat do rozpuszczania lakieru w połączeniu z folią pozwoli pozbyć się szybko i skutecznie starej warstwy hybrydy.

Dlaczego ważne jest prawidłowe zdejmowanie hybrydy?

Wbrew pozorom zdejmowanie hybryd nie jest zadaniem skomplikowanym, a wykonane prawidłowo nie będzie miało negatywnego wpływu na stan płytki paznokcia. Aby jednak wykonać to zadanie bezpiecznie, potrzebne będą odpowiednie akcesoria oraz kosmetyki, dzięki którym usunięcie starego lakieru hybrydowego nie będzie stanowiło większego problemu. Profesjonale preparaty to najlepsze rozwiązanie - samodzielne ściąganie hybrydy na siłę i bez odpowiednich akcesoriów może przyczynić się do poważnego uszkodzenia paznokci.

Wybierając akcesoria i preparaty do ściągania hybrydy, warto stawiać na wysoką jakość produktów - zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie Państwo wszystko to, co jest niezbędne do skutecznego i co ważne bezpiecznego usunięcia z płytki paznokciowej lakieru hybrydowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium