Masło Bronze HIT LATA 🌞 TYLKO 39zł 👉 Sprawdź Teraz!
Odbierz GRATIS w koszyku przy zakupach już od 49zł!

PL / EN
Język:

Miękka hybryda po utwardzeniu - jak zaradzić problemowi?

Miękka hybryda po utwardzeniu - jak zaradzić problemowi?

Piękne paznokcie są wizytówką eleganckiej kobiety. Coraz częściej kobiety zamiast wizyty w salonie kosmetycznym wybierają domowy manicure. Ale żeby był on właściwie wykonany, a efekty zachwycały jak po wizycie u kosmetyczki, powinnaś zapoznać się jak prawidłowo go wykonać, aby nie mieć problemów ze zbyt dużą miękkością.

Manicure hybrydowy jest bardzo często wybierany przez kobiety. Wykonuje się go łatwo i szybko, a daje piękne efekty. Lakiery hybrydowe sklep wykorzystywane do tego rodzaju manicure są połączeniem lakierów klasycznych z elastycznymi lakierami żelowymi. Takie paznokcie wyglądają naturalnie, ponieważ warstwa lakieru jest cienka. Paznokcie hybrydowe są trwałe, odporne na uszkodzenia czy odpryski. Efektami można się cieszyć nawet 3 tygodnie. Dają piękny blask i połysk.

[product category_id="37" limit="12" slider="true" onlyAvailable="true"]

Jak wykonać samodzielnie manicure hybrydowy?

Najpierw należy przygotować płytki paznokcia, czyli usunąć stary lakier hybrydowy i nadać odpowiedni kształt za pomocą pilniczka. Kolejnym krokiem jest zmatowanie paznokcia korzystając z bloku polerskiego. Zwiększa to przyczepność lakieru hybrydowego. Zmatowić należy cały paznokieć. Kolejnym krokiem jest odtłuszczanie płytki paznokcia, dokładnie przecierając go z wykorzystaniem odpowiedniego płynu. Następnie należy nałożyć bazę, czyli rozprowadzając cienką warstwę lakieru i utwardzić ją w lampie. Kolejną czynnością jest nakładanie lakieru hybrydowego i utwardzenie go pod lampą. Warto powtórzyć czynność, aby uzyskać głębszy kolor. Na koniec nakładamy top hybrydowy, utwardzamy lampą LED/UV do paznokci, przemywamy cleanerem i paznokcie gotowe!

[product category_id="113" slider="true" onlyAvailable="true"]

Dlaczego hybryda jest miękka po utwardzeniu?

Częstym problemem przy wykonywaniu paznokci hybrydowych jest to, że hybryda nie jest wystarczająco twarda. Przyczyn może być w wiele, co skutkuje niezadowalającym efektem.

 • Źle przygotowana płytka paznokcia
  Należy prawidłowo przygotować płytkę paznokcia przed nałożeniem lakieru: nadać pilnikiem właściwy kształt, wyciąć skórki cążkami, zmatowić blokiem polerskim płytkę.
 • Płytka paznokcia jest nieodtłuszczona
  Paznokcie należy dokładnie przemyć cleanerem.
 • Zbyt gruba warstwa lakieru
  Nałóż cienką warstwę, aby utwardziły się równomiernie.
 • Zbyt krótki lub zbyt długi czas utwardzania
  Długość utwardzanie zależy od rodzaju lampy. Gdy jest to lampa UV czas powinien wynosić 2-3 minuty, jeżeli lampa LED to 30-60 sekund.
 • Zbyt słaba lub zużyta lampa
  Lampa może już nie mieć wystarczającej mocy, co stanowi problem dla właściwego utwardzania. Sprawdź u producenta żywotność Twojej lampy. Być może będzie trzeba wymienić świetlówki w lampie albo zakupić nową lampę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium