Masło Bronze HIT LATA 🌞 TYLKO 39zł 👉 Sprawdź Teraz!
Odbierz GRATIS w koszyku przy zakupach już od 49zł!

PL / EN
Język:

Bezpieczeństwo, higiena i zdrowie klienta - priorytet w środowisku salonów kosmetycznych

Bezpieczeństwo, higiena i zdrowie klienta - priorytet w środowisku salonów kosmetycznych

Zdrowie i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Zadbaj o urodę ale chroń zdrowie! Piękna skóra, to zdrowa skóra! Nie ryzykuj swojego zdrowia i wybierz jednorazowe zestawy do zabiegów z CUCCIO PROFESSIONAL.

Zwiększ prestiż i zaufanie swojego salonu zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny swoich klientek dzięki nowym zestawom higienicznym do jednorazowego użycia. Weź przykład z salonów kosmetycznych przestrzegających surowych przepisów w USA i bądź o krok przed innymi!

Cuccio Naturale to producent luksusowych kosmetyków i produktów oraz akcesoria do paznokci oferujący szeroką gamę produktów dla profesjonalistów, oraz klientów indywidualnych. Misją firmy jest tworzenie kompleksowego portfolio składającego się z produktów łączących najwyższą jakość materiałów, piękny kolor, aromat i trwałość. Na rynku kosmetycznym Cuccio Naturale wyróżnia się dbałością o szczegóły wynikające z bardzo restrykcyjnych norm obowiązujących w Stanach Zjednoczonych i głębokiego zrozumienia potrzeb klienta.

Czyste, wysterylizowane narzędzia są podstawą pracy w każdym salonie urody. Jesteśmy świadome zagrożeń, jakie wiążą się z naruszeniem ciągłości skóry. Narzędzia Cuccio Professional skrupulatnie dbają o higienę i o bezpieczeństwo naszych klientek. Jak to wygląda w praktyce?

Drogie Panie, podczas zabiegów manicure, pedicure powinny być przy was otwierane foliowe torebki z wysterylizowanymi narzędziami. Jeśli tak nie jest… uciekajcie! To wcale nie żart! To powinno wzbudzić Wasz niepokój. Zabieg wykonany niesterylnymi narzędziami niesie duże ryzyko zarażenia wirusami, bakteriami i grzybami. Wiemy jak łatwo jest zaciąć skórkę podczas manicure, czy przyszczypnąć polerką skórę. Wystarczy odrobina krwi, niewidoczne mikrouszkodzenie, by drobnoustroje z niesterylnych, zainfekowanych narzędzi przedostały się do organizmu. W skrajnych przypadkach można zarazić się nawet gronkowcem czy HCV. Po czym rozpoznać, że narzędzia na pewno są sterylne? No właśnie…

Dlatego Cuccio Professional znalazło idealne rozwiązanie, które GWARANTUJE klientkom salonu czystość i higienę...no i spokój. Profesjonalne sanitarne zestawy Manicure i Pedicure Cuccio. Jednorazowe zestawy Cuccio na pewno podniosą standardy w Twoim salonie, szczególnie przy kontrolach Sanepidu, który sprawdza czy środowisko salonu urody respektuje w pełni zarządzenia Ministerstwa Zdrowia narzucane przez coraz surowsze normy Unii Europejskiej.

Zalety:

 • Jednorazowy zestaw pozwala zachować najwyższy poziom higieny
 • Zestaw jest również idealny do zabrania w podróż, również do samolotu
 • Mieści się w każdej kosmetyczce lub torebce
 • Uniwersalna gradacja pozwala spiłować paznokcie naturalne oraz przedłużane
 • Zabierz go ze sobą bo pasuje do każdej damskiej torebki a i w salonie nie zabierze dużo miejsca

Jednorazowy profesjonalny zestaw do manicure zawiera:

 • pilnik do paznokci
 • blok do paznokci
 • patyczek brzozowy

Jednorazowy profesjonalny zestaw do pedicure zawiera:

 • pilnik do paznokci
 • blok do paznokci
 • patyczek brzozowy
 • duży pumeks / pilnik do pięt

Pilnik / tarka do stóp z wymiennymi wkładami:

Pilnik do manicure z wymiennymi wkładami:

Nie czekaj i już dziś zamów akcesoria Cuccio Professional, które z pewnością wzbudzą zaufanie twoich klientek i zabezpieczą ich poczucie bezpieczeństwa i higieny. Zaufaj CUCCIO, a twoje klientki zaufają tobie.

Sprawdź tarki i pilniki z wymiennymi wkładami

[product category_id="101" slider="true" onlyAvailable="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium