Jak uniknąć uczuleń na hybrydę? Czyli zdrowe i mocne paznokcie!
Jak uniknąć uczuleń na hybrydę? Czyli zdrowe i mocne paznokcie!

Za nim rozpoczniesz pracę na hybrydach, sprawdź skład chemiczny i kraj pochodzenia preparatów. Każda szanująca się firma, nie ukrywa składu swoich produktów. Sprawdź Cuccio Veneer i zauważ, że na każdej butelce ma umieszczoną informacje - „INGREDIENTS” która potwierdza, iż produkt jest bezpieczny.

Uczulenie na hybrydę, to chyba dość duży problem dzisiejszej stylizacji paznokci. Osoby dotknięte tym problemem długo doprowadzają dłonie do ładnego i zdrowego wyglądu. Jak rozpoznać pierwsze oznaki uczulenia? Kiedy zareagować? Jak leczyć?

WYPRYSK ALERGICZNY/ ALERGIA NA HYBRYDĘ

Zwykle pojawia się w miejscu styczności skóry z antygenem, jednak w pewnych przypadkach może być zlokalizowane w miejscu odległym od tego, w którym doszło do kontaktu z alergenem. Ponadto alergiczny wyprysk kontaktowy jest tzw. reakcją opóźnioną, co oznacza, że rozwija się dopiero po jakimś czasie od kontaktu z alergenem. Warto wiedzieć, że objawy wyprysku alergicznego mogą pojawić się nagle, mimo wieloletniego kontaktu z substancją uczulającą.
Dlatego też np najpopularniejsze uczulenie na nikiel występuje u dorosłych, a nie u dzieci.
Podobnie jest z hybrydą. Uczulenie pojawia się nagle, po długotrwałym stosowaniu.

JAK ROZPOZNAĆ OBJAWY UCZULENIA?

Objawy z reguły zaczynają dawać się we znaki na opuszkach palców oraz przy wałach około-paznokciowych. Pojawia się delikatne swędzenie, lekko rozpulchniona skóra i wrażliwe skórki. Wszystkiemu mogą towarzyszyć malutkie krostki, wypełnione płynem surowiczym. Płaty uczuleniowe mogą też wystąpić w okolicach oczu, ust, szyi czy przedramieniu… Hybrydę należy NATYCHMIAST zdjąć!!!

Poza klasycznym opuchnięciem, kolejnym etapem są pękające rany, które strasznie długo się goją. Ten etap jest już tak naprawdę końcowym, prawie zawsze występuje też onycholiza… Jednak jego leczenie zajmuje wiele czasu… Polecamy szereg maści natłuszczających, z witaminą A oraz E, maskę z żywokosty Cuccio Naturale, która regeneruje skórę. Jeśli zmiany są rozległe, należy skierować klientkę do lekarza, który dobierze odpowiedni sposób leczenia.

KIEDY MOŻNA PONOWNIE SPRÓBOWAĆ Z HYBRYDĄ, CZY W OGÓLE DO NIEJ WRÓCIĆ?

Tak, nie ma powodu do niepokoju. Należy spełnić kilka warunków, by cieszyć się ponownie piękną stylizacją. Na początek trzeba wyleczyć dłonie. Organizm musi odpocząć od krążącego w nim alergenu. W czasie leczenia nie wolno wykonywać na własną rękę testów skórnych, nie wolno tez wykonywać stylizacji hybrydowych, gdyż może dojść do alergii krzyżowych. Te są jeszcze gorsze i dużo trudniejsze do wyleczenia domowymi sposobami, a leczenie prawie zawsze kończy się antybiotykoterapią i sterydami.

HYBRYDA CUCCIO VENEER, KTÓRĄ WARTO STOSOWAĆ BY ZAPOBIEC UCZULENIOM

Na rynku jest wiele firm, które określają się jako bezpieczne. Jednak ze zdrowiem nie ma żartów, czy nie lepiej zainwestować w produkt, niż w leczenie dermatologiczne?
Hybryda IV generacji Cuccio Veneer = brak FORMALDEHYDÓW, brak DPB (Dibuthyl Phtalate – ftalanu zmiękczającego, brak TOLUENU

Z hybrydą IV generacji CUCCIO Veneer Twoje paznokcie zawsze będą zdrowe, ponieważ nie zawiera ona FORMALDEHYDU.

Formaldehyd jest organicznym związkiem chemicznym, który wykazuje liczne negatywne skutki dla organizmu! Z hybrydami Cuccio szanujesz swoje zdrowie. Skład jest dobrany z odpowiednią starannością, aby nie dochodziło do odczynów alergicznych. Szklana butelka zapobiegaj reakcji produktu z opakowaniem, co czasami ma miejsce w opakowaniach typu PP. Chciałabyś, aby Twój salon pracował produktami najwyższe jakości?
Oto kilka plusów jakie niesie ze sobą praca hybrydą Cuccio Veneer:

  1. Bezkonkurencyjna wydajność. 1 butelka = 51 zadowolonych klientek.
  2. Triple-Pigmentation - pełne krycie już po 1 cienkiej warstwie, nawet przy ciemnych kolorach!
  3. Ekstremalnie wysoki połysk który nie traci swojej intensywności nawet po kilku tygodniach aktywnego używania dłoni.
  4. Czwarta generacja hybrydy - nie zawiera rozpuszczalników. Nie paruje. Nie zastyga w butelce - optymalna gęstość.
  5. Odwrócony kształt butelki pozwala wykorzystać Cuccio Veneer do samego końca - zero strat.
  6. Pędzel ze specjalnie wyselekcjonowanego włókna DuPont, wygodny i odpowiednio sprężysty – z łatwością dopasowuje się do kształtu płytki.
  7. Formuła LED & UV utwardzany 30 sekund.
  8. Wspólna linia kolorystyczna z lakierem Cuccio Colour.

System utwardzania LED/UV
60 miesięczna gwarancja żywotności produktu!

Anna Pierzchała – instruktor Star Nail & Cuccio
Anna Karolak – Star Nail & Cuccio

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 500,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium