Maseczki ochronne w pracy kosmetyczki, makijażystki lub stylistki paznokci to podstawa nie tylko w czasach pandemii Covid-19, ale również na co dzień, gdy w powietrzu unoszą się liczne drobnoustroje. Maseczka ochronna przeciwdziała rozprzestrzenianiu się chorób, co jest szczególnie istotne w pracy, podczas której mamy bliską styczność z klientkami odwiedzającymi nasz salon.

Maseczki ochraniające przed wdychaniem powietrza i przed dotykaniem twarzy palcami

Dzięki maseczce, tworzymy barierę między wirującymi w powietrzu wirusami i bakteriami, a także zapobiegamy nadmiernemu dotykaniu twarzy palcami. Na naszych dłoniach znajduje się szczególne natężenie chorobliwych patogenów, ze względu na to, że wciąż dotykamy najróżniejszych powierzchni. Zakładając maseczkę, niwelujemy zgubny wpływ odruchu dotykania palcami okolic ust. 

Jedno- i wielorazowe maseczki kosmetyczne w Cuccio

W ofercie naszego sklepu znajdziecie eleganckie i wygodne maseczki kosmetyczne: zarówno jednorazowe z polietylenowej włókniny z trzema zaszewkami, jak i wielorazowe, bawełniane, z filtrem. Są to maseczki idealnie skrojone do długotrwałej, codziennej pracy: nie przeszkadzają w oddychaniu, nie krępują ruchu i nie ocierają naskórka. Doskonale zasłaniają nos i usta, chroniąc nas przed wchłanianiem pyłów, patogenów i innych szkodliwych substancji z powietrza. Jednocześnie, są to kolorowe maseczki o bardzo estetycznym, schludnym wyglądzie – takie, które są nie tylko zasłaniające przed chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, ale też takie, które są bardzo ładnym elementem ubioru. Warto zwrócić szczególną uwagę na dodające uroku ozdobne maseczki z cyrkoniami. Są to maseczki ochronne w uniwersalnych rozmiarach, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Kupuj maseczki ochronne w zestawach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zamawiania maseczek, które są obowiązkowe w salonie kosmetycznym nie tylko dla obsługi, ale również dla klientek. Należy zakładać je na twarz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze skupiskiem ludzkim oraz jeśli mamy częste kontakty face to face z przypadkowymi osobami. Maseczka odgradza nas przed nieprzyjemnymi zapachami i w pewnym stopniu zapobiega wdychaniu toksyn z powietrza. Najniższe ceny za antywirusowe maseczki chirurgiczne uzyskamy, zamawiając je w zestawach. Maseczka kosmetyczna z naszego sklepu nie tylko filtruje powietrze w czasie pracy. Produkty można wykorzystywać również do codziennego funkcjonowania: do uprawiania sportu, wyjścia na zakupy, a także do korzystania z transportu publicznego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 299,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium