UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Regulamin zakupów Cuccio

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Prosimy o uwzględnienie, że hurtownia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30. Zamówienia nie będą przyjmowane w soboty, niedziele i święta.
 
Wysyłka
Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem poczty Polskiej. Paczka wysyłana jest za pobraniem. Płatna gotówka przy odbiorze zamawianego towaru. Do zamówienia doliczana jest stała opłata za przesyłkę w wysokości 20 zł brutto.
Wysyłamy także przy pomocy kuriera wartość wysyłki za pobraniem wynosi 21 zł
 
Warunki realizacji zamówień
Głównym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego (miasto, ulica, kod, dane kontaktowe: mail, telefon - dla możliwości potwierdzenia zamówienia, NIP - do wystawienia faktury).
Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji w przypadku błędnego wypełnienia formularza adresowego ( bez podania numeru telefonu [stacjonarnego lub komórkowego] lub adresu mail, dzięki którym będzie można skontaktować się z klientem i potwierdzić składane zamówienie).
Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w piątek po godz. 13.00 oraz w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
 
Warunki zwrotów
Zgodnie z Ustawa z 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów z zakupionego produktu można zrezygnować w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (bez podania przyczyny). Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt: (nie był używany, nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, nie został w inny sposób zniszczony). Produkt należy do nas odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i numerem własnego konta bankowego. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Paczkę (odpowiednio zabezpieczoną) należy odesłać pod adres: P.H. NEXT Maciej Wojnarowski  Łódź 91-491, ul. Słoneczna 10
Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego protokołu reklamacyjnego z osobą dostarczającą paczkę.
W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki!