UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Poradnik Cuccio Veneer

Hybryda do paznokci - 5 Lat Gwarancji Hybryda do paznokci - 5 Lat Gwarancji

Podobnie jak w innych systemach, przygotowanie jest kluczem do tego, jak dobrze produkt się trzyma i ten etap nigdy nie powinien być wykonywany pośpiesznie.

Jeśli zamierzasz użyć Veneer jako części swojego manicure lub pedicure, nałóż go po tym, jak paznokcie zostały wymoczone, skórki odsunięte, wykonany kompletny zabieg, wraz z dokładnym odtłuszczeniem, tak by pozostałości olejku nie dostały się do hybrydy.

Zalecane jest, aby jedynymi lampami do użycia w pracy z Veneer jest albo lampa LED o określonej konstrukcji lub wielożarówkowa lampa UV o mocy min. 36W.

Zacznij od dokładnego oczyszczenia swoich dłoni (płyn do sterylizacji), dłoni klienta i wszystkich narzędzi.

Użyj zaokrąglonego końca narzędzia dual tool i delikatnie odepchnij martwy naskórek. Użyj drugiej strony narzędzia i usuń naskórek z płytki paznokcia. Powtórz czynność na drugiej ręce. Dokładnie odtłuść paznokcie, używając odtłuszczacza lub płynu do sterylizacji, przy pomocy wacika.

Następnie użyj białego bloku do zmatowienia paznokci.
Zaleca się też na tym etapie wypiłować wolny koniec do pożądanej długości i kształtu.

Rozpocznij nakładanie Veneer:
1. Odtłuść paznokieć używając odtłuszczacza #1 PREP. Pozostaw do wyschnięcia.
2. Zastosuj preparat #2 FUSE na wszystkie dziesięć paznokci. Zwiększa on maksymalnie przyczepność i trwałość Veneer. Paznokcie mogą wydawać się teraz kredowobiałe, ale w rzeczywistości staną się błyszczące. Jest to normalne.
3. Nakłóż bardzo cienką warstwę bazy #3 BASE (warstwa podstawowa) na wszystkich paznokciach jednej ręki. Upewniamy się, że są całkowicie pokryte. Uwaga: nakładamy bardzo cienką warstwę. Następnie utwardzamy paznokcie w lampie LED do 15 s. lub w lampie UV przez 1 min. Czynność powtarzamy z drugą dłonią.
4. Na utwardzoną powierzchnię nakładamy cienką warstwę dowolnego koloru. Utwardzamy w lampie LED 30 s. lub w lampie UV przez 2 min. (to samo powtarzamy na drugiej dłoni). Po czym należy nałożyć drugą cienką warstwę koloru (w celu zwiększenia odporności). Utwardzamy w lampie LED 30 s. lub w lampie UV przez 2 min. (to samo powtarzamy na drugiej dłoni).
5. Aby nadać paznokciom piękny połysk jako ostatnią warstwę na płytkę paznokcia nakładamy cienką warstwę #5 TOP(warstwa wierzchnia) na wszystkich paznokciach jednej ręki, który utwardzamy w lampie LED do 30 s. lub lampie UV przez 2 min. Czynność powtarzamy na drugiej dłoni. Dopuszczalne jest również użycie produktu ECO Universal Top Coat. Przecieramy lepką warstwę płynem Cleanser pamiętając, aby każdy paznokieć osobno przecierać czystym wacikiem. Nie używać tego samego wacika na więcej niż jeden paznokieć.

Odrobina olejku zostanie na paznokciach, czystym bawełnianym wacikiem szybko usuniemy olejek i pojawi się wysoki połysk który będzie się utrzymywał do momentu usunięcia Veneer.
Na koniec stosujemy olejek na naskórek i paznokcie.