UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Odżywiająca kuracja cytrusowa

Wyróżniony Odżywiająca kuracja cytrusowa

Zabieg ma na celu odżywienie dłoni, przywrócenie im świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka a dzięki olejkowi ze skórki bergamotki emanuje niepowtarzalnym zapachem i zapewni skórze właściwe nawilżenie.


Preparaty używane do wykonania zabiegu:
Kulki musujące morskie ; wybielają paznokcie, nawilżają i zmiękczają skórki wokół paznokcia. Sól morska do dłoni, stóp i ciała cytrus i bergamotka; nawadniająca i złuszczająca. Zawarte w soli olejki odbudowują naturalny płaszcz lipidowy skóry. Olejek winogronowy; redukuje zmarszczki i załamania skóry, odnawia i poprawia wygląd skóry, czyniąc ja gładką i jedwabistą. Zawiera antyoksydany odpowiedzialne za utrzymanie młodego wyglądu skóry. Masło do dłoni, stóp i ciała cytrus i bergamotka; nawilża, odżywia i dzięki olejkowi ze skórki bergamotki emanuje niepowtarzalnym zapachem..
Zestaw do zabiegu:
Zestaw sanitarny dla klientki: kulka do manicure,szczoteczka, dwa patyczki, pilniczek, Użyj zestawu sanitarnego, który rozpakuj przy klientce, by miała pewność, że zachowujesz higienę w każdym przypadku. Miseczka do manicure z ciepłą wodą. Ręcznik frotte i papierowy. Bawełniane rękawiczki. Niezwykle miękka podkładka do manicure i pedicure SPA.

Przebieg zabiegu:
Zdezynfekuj dłonie swoje i klientki antybakteryjnym żelem do rąk. Przygotuj miseczkę z ciepłą wodą, szczoteczkę, ręcznik papierowy. Rozpuść kulkę musującą w miseczce. Nałóż jabłkowy usuwacz skórek i delikatnie go wmasuj, usunie obumarłe skórki.Zanurz dłoń w miseczce na 5 min. Odepchnij skórki patyczkiem z drzewa brzozowego. Nałóż sól morską cytrusową służącą do procesu złuszczania martwego naskórka. Ręcznikiem do ściągania soli owiń dłoń, ruchem „ściągania rękawicy” delikatnie zdejmij ręcznik, usuwając tym samym nadmiar soli z dłoni. Spryskaj dłonie winogronowym olejkiem i delikatnie go wetrzyj olejek, chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Nałóż na dłonie rękawiczki bawełniane i owiń je w ciepły wilgotny ręcznik by preparaty się wchłonęły. Po upływie 10 min. Nałóż na dłonie nawilżające masło z wyciągiem z bergamotki, szałwii i cytrusów, które zapewni skórze właściwe nawilżenie.
Polecamy dla klientki zestaw mini, by mogła sama w domu wykonać zabieg