UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Figowa rozkosz spa

Wyróżniony Figowa rozkosz spa

Specyfikacja:
Zabieg ma na celu odżywienie dłoni, przywrócenie im świeżego wyglądu, oczyszczenie z martwego naskórka i zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze świeży i promienny wygląd.


Preparaty używane do wykonania zabiegu:
Kulki musujące granat i figa; wybielają paznokcie, nawilżają i zmiękczają skórki wokół paznokcia.
Jabłkowy usuwacz skórek (wyposażony w wygodny aplikator); wzbogacony jest w kwas jabłkowy i olejek migdałowy;
Peeling figowy; otwiera pory i przygotowuje skórę na kurację antyutleniaczy z olejku jojoby. Maska z dodatkiem ekstraktu z korzenia żywokostu; aktywne substancje zawarte w masce działają przeciwzapalnie, ułatwi gojenie się ran i blizn.
Masło do ciała jagoda acaia i granat wzbogacone jest w wiele składników przeciwnowotworowych, działa przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie. Nawilża i opóźnia procesy starzenia się skóry.
Zestaw do zabiegu: Zestaw sanitarny dla klientki: kulka do manicure, szczoteczka, dwa patyczki, pilniczek, Użyj zestawu sanitarnego, który rozpakuj przy klientce, by miała pewność, ze zachowujesz higienę w każdym przypadku.
Miseczka do manicure z ciepłą wodą. Ręcznik frotte i papierowy. Bawełniane rękawiczki. Niezwykle miękka podkładka do manicure i pedicure SPA. Rękawice elektryczne, foliowe, bawełniane Szczoteczka do peelingu.

Przebieg zabiegu:
· Zdezynfekuj dłonie swoje i klientki antybakteryjnym żelem do rąk.
· Przygotuj miseczkę z ciepłą wodą, szczoteczkę, ręcznik papierowy.
· Rozpuść kulkę sanitarną figową w miseczce. Używając pilnika piłuj wolny brzeg i bok prowadząc pilnik w jednym kierunku, by paznokieć uzyskał pożądany kształt
· Nałóż jabłkowy usuwacz skórek i delikatnie go wmasuj, usunie obumarłe skórki.
· Zanurz dłoń w miseczce na 5 min.
· Odepchnij skórki patyczkiem z drzewa brzozowego.
· Nałóż peeling figowy, delikatnie masuj dłonie szczoteczką.
· Ręcznikiem do ściągania peelingu owiń dłoń, ruchem „ściągania rękawicy” delikatnie zdejmij ręcznik, usuwając tym samym nadmiar peelingu z dłoni
· Nałóż na skórki odżywkę z granatów i fig, dogłębnie nawilży i odżywi skórki oraz paznokcie. Olejek wnika przez skórki wprost do płytki i macierzy paznokcia.
· Spryskaj dłonie winogronowym olejkiem i delikatnie go wetrzyj, olejek chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
· Na 5 min. włóż dłonie w foliowe rękawiczki i do rozgrzanej rękawicy elektrycznej by preparaty się wchłonęły.
· Nałóż pędzlem grubą warstwę maski z dodatkiem ekstraktu z korzenia żywokostu; aktywne substancje zawarte w masce działają przeciwzapalnie, ułatwi gojenie się ran, blizn. Ponownie włóż rękę do rękawicy.
· Po upływie 10 min. Nałóż na dłonie nawilżające masło figowe które zapewni skórze właściwe nawilżenie
· Usuń tłustą warstwę z powierzchni paznokcia płynem odtłuszczającym.
· Pomaluj paznokcie botanicznym utwardzaczem, który wzmocni i zagwarantuje mocne, elastyczne paznokcie.

Polecamy dla klientki zestaw mini, by mogła sama w domu wykonać zabieg, oraz nowe masło z wyciągiem z granatów i fig w piórku do skórek, które głęboko nawilża i pozostawia filtr na wiele godzin.