Klej - żel międzywarstwowy do manicure tytanowego 14 ml Dip System krok 3

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Cuccio
Kod produktu: U5503

Opis

Krok 3 Layering Gel Dip - wysokiej jakości klej warstwowy do manicure tytanowego

Jeśli często wykonujesz manicure tytanowy, niezawodny klej warstwowy Dip System z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Produkt stosuje się bezpośrednio na warstwę pudru - jest to krok trzeci w tytanowej stylizacji. Kosmetyk został opracowany z myślą o wyjątkowej skuteczności działania. Już cienka warstwa wystarczy, aby zadbać o trwałość stylizacji. Warto podkreślić, że preparat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistek, które zawodowo wykonują tytanowy manicure. Zwracają one uwagę przede wszystkim na odpowiednią konsystencję kosmetyku, która znacznie ułatwia precyzyjną aplikację. Klej warstwowy na puder Dip nakłada się na paznokcie za pomocą dołączonego do buteleczki pędzelka. Wyróżnia się on odpowiednio cienkim włosiem, dzięki czemu nawet osoby początkujące nie mają problemu z precyzyjnym nałożeniem go na puder.

Zamów klej-żel tytanowy Dip System renomowanej marki

Szukasz niezawodnych kosmetyków do wykonania manicure tytanowego? Postaw na renomowaną markę Cuccio, która od lat cieszy się na rynku dużą popularnością. Sygnowany nią klej warstwowy do Dip System spełni oczekiwania zarówno doświadczonych manicurzystek, jak i osób początkujących. Jest bardzo wydajny, a dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom nie niszczy płytki paznokcia. Warto podkreślić, że cieszy się powodzeniem także wśród pań, które mają skłonności do reakcji alergicznych. Ten wysokojakościowy kosmetyk nie podrażnia skóry, a dzięki pędzelkowi można precyzyjnie nałożyć go na całą powierzchnię płytki.

UWAGA! Po pierwszej aplikacji nałóż kroplę oliwki na szyjkę butelki, aby uniknąć zniszczenia produktu. Butelki nie należy odwracać do góry dnem.

Pojemność 14 ml


 Zanurzasz, Olśniewasz i gotowe! Nosisz jak hybrydę z wytrzymałością akrylu.

  • REKORD PRĘDKOŚCI pełna stylizacja już w 20 minut.
  • ULTRAMIAŁKI puder zapewnia 100% krycie i dużą wydajność = małe zużycie produktu.
  • ODPORNOŚĆ klej międzywarstwowy daje odporność, trwałość, a przede wszystkim jednorodność powierzchni.
  • WARSTWA REGENERUJĄCA zawiera witaminy i pomaga w odbudowie zniszczonych paznokci.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 300,00 zł.
Promocje
Zestaw Startowy Dip System Manicure Tytanowy + GRATIS do wyboru!
Zestaw Startowy Dip System Manicure Tytanowy + GRATIS do wyboru!

269,00 zł

Cena regularna: 350,00 zł

Najniższa cena: 259,00 zł
szt.
6344 Puder tytanowy Dip System 14 g LIQUID COURAGE
6344 Puder tytanowy Dip System 14 g LIQUID COURAGE

25,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
6343 Puder tytanowy Dip System 14 g KJ ON THE MIC
6343 Puder tytanowy Dip System 14 g KJ ON THE MIC

25,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
6342 Puder tytanowy Dip System 14 g GIRLS NIGHT OUT
6342 Puder tytanowy Dip System 14 g GIRLS NIGHT OUT

25,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium