StarDoro Manicure Hybrydowy - krok po kroku

www.sekretypiekna.com.pl www.sekretypiekna.com.pl www.sekretypiekna.com.pl

Od paru lat manicure hybrydowy cieszy się niesamowitą popularnością, spychając żele i akryle na dalszy plan. Szybko i efektywnie, bez niszczenia płytki paznokciowej – to zdecydowane plusy manicure hybrydowego. Jeśli chcesz mieć mocne paznokcie i piękny kolor lakieru – nie zastanawiaj się tylko rób hybrydy!

 Manicure hybrydowy STARDORO krok po kroku:

  1. Przygotowanie płytki paznokciowej
   Pierwszą rzeczą jaką robimy przy manicurze hybrydowym to opracowanie płytki paznokcia, skorygowanie kształtu, wycięcie skórek. Czyli, robisz normalny manicure ale nie używasz polerki!

  2. Zmatowienie paznokcia
   Dla lepszej przyczepności lakierów hybrydowych, matowisz płytkę paznokcia bloczkiem lub pilnikiem 180

  3. Odtłuszczanie paznokcia Cleanerem
   Bardzo ważne jest, aby odtłuszczanie płytki odbywało się wacikami bezpyłowymi!! Tylko wtedy masz pewność, że żadne zbędne elementy nie pozostaną na płytce. Moja rada – odtłuszczaj bardzo dokładnie płytkę!
   Hybrydy Cuccio | www.sekretypiekna.com.pl

  4. Lakier bazowy
   Nakładasz lakier hybrydowy bazowy. Bardzo dokładnie, od samej nasady paznokcia po wolny brzeg. Dokładnie rozprowadź hybrydę na paznokcia, zakańczając pędzelkiem wolnym brzeg.

  5. Utwardzanie w lampie UV
  6. Bazę utwardzasz 30sek. w lampie LED lub 2 minuty w lampie UV. NIE przemywasz Cleanerem! 1. Kolorowy lakier hybrydowy 
  Czas na kolor. Nakładasz analogicznie jak warstwę bazową, kolor hybrydy. Proponuję abyś pracowała techniką przemienną – tzn. robisz paznokieć jednej ręki – dajesz do lampy, i robisz kolor na paznokciu drugiej ręki. Dzięki takiej metodzie, nie zleje Ci się hybryda na skórki, bo od razu utwardzasz jej naniesienie. Gdy opracujesz kolor na każdej płytce paznokciowej – analogicznie, po UTWARDZENIU w lampie LED/UV nanosisz drugą warstwę koloru. Powtarzasz każdą czynność od nowa. Kolekcja Stardoro ma wiele pięknych kolorów, ja wybrałam śliczny różowy, który jak wiesz jest moim ulubionym  Trochę się obawiałam takiego jasnego różu, ale na paznokciach po dwóch warstwach – wygląda świetnie! Zresztą, sama oceń:
  Hybrydy Stardoro | www.sekretypiekna.com.pl

 2. Utwardzacz / TOP COAT
  Nie przemywając cleanerem, od razu po utwardzeniu koloru – nanosisz Top Coat w celu utwardzenia i umocnienia koloru. Robisz wszystko tak jak wyżej, utwardzasz w lampie

 3. Cleaner i oliwka na koniec
  Teraz możesz spokojnie wacikiem bezpyłowym nałożyć cleaner – aby hybrydy się nie lepiły! Polecam dokładne przemycie płytki. Aby paznokcie pięknie wyglądały, nałóż oliwkę na skórki i wmasuj

Wiem, że kochacie hybrydy :)  – podzielcie się doświadczeniami i oczywiście zapraszam do wypróbowania hybryd Stardoro <3 Buziaki!


Autor: www.sekretypiekna.com.pl