StarDoro Manicure Hybrydowy - krok po kroku

Od paru lat manicure hybrydowy cieszy się niesamowitą popularnością, spychając żele i akryle na dalszy plan. Szybko i efektywnie, bez niszczenia płytki paznokciowej – to zdecydowane plusy manicure hybrydowego. Jeśli chcesz mieć mocne paznokcie i piękny kolor lakieru – nie zastanawiaj się tylko rób hybrydy!

Czytaj dalej...

Jak uniknąć uczuleń na hybrydę? Czyli zdrowe i mocne paznokcie!

Za nim rozpoczniesz pracę na hybrydach, sprawdź skład chemiczny i kraj pochodzenia preparatów. Każda szanująca się firma, nie ukrywa składu swoich produktów.
Sprawdź Cuccio Veneer i zauważ, że na każdej butelce ma umieszczoną informacje - „INGREDIENTS”, która potwierdza, iż produkt jest bezpieczny.

Czytaj dalej...

Jesienno-zimowy lakier do paznokci nr 6115 #czekolada

Kilka słów od Mania Blog o naszym lakierze 6115 FRENCH PRESSED FOR TIME
Świetny jakościowo i kolorystycznie lakier od Cuccio & Star Nail. Pressed for Time #6115 to bardzo ciemny czekoladowy brąz o kremowym wykończeniu- jeden z moich najulubieńszych odcieni, szczególnie jesienią i zimą.

Czytaj dalej...

Propozycja na Świąteczne paznokcie | Hybryda #6048 On The Nile

Propozycja na Świąteczne - Zimowe paznokcie z hybrydami #6048 On The Nile, #6102 Buy Lifes a Peach.
Cudowny, ciemny metaliczny granat 6048 ❤️ (pod brokatem brzoskwinia 6102) ❤️❤️❤️ Lakier hybrydowy 6048 ma tak mocny pigment, że przy skórkach należy zachować ostrożność. KOLOR JEST MEGA!

Czytaj dalej...

Chłodny brąz z nutą szarości i odrobiną fioletu - Lakier 6059

Kilka słów od Mania Blog o naszym lakierze 6059 SPEEDING ON THE GERMAN AUTOBAHN.
Kolejny lakier z mojego jesiennego zestawienia Cuccio Colour Speeding on the German Autobahn to kolorystycznie typowy "grzybek" czyli chłodny brąz z nutą szarości i odrobiną fioletu - spokojny, klasyczny kolor, myślę, że świetnie sprawdzi się także do biura czy szkoły.

Czytaj dalej...

Troszkę świąteczne manicure, ale nie do końca!

Złoto i zieleń z Cuccio Polska.Troszkę świąteczne mani ale nie do końca! Takie bardziej jesienne, ok? Jesienne
Baaardzo lubię metaliczne kolorki a ta zieleń jest bombowa!
Złoto uzyskałam po zmieszaniu miedzianego i srebrnego efektu lustra z innej marki z topem Colour Veneer. Jak zwykle dwie cienkie warstwy. Do wykończenia stylizacji użyłam cudownego topu Colour Veneer

Czytaj dalej...

Lakier do paznokci Cuccio Colour, 6116 BREW HA HA

Bardzo lubię sezonowe lakierowe kolekcje, ale zdarza się i tak, że ta "zaprojektowana" przez markę nie do końca do mnie nie trafia (nie moja kolorystyka lub odcienie pokrywają się z tymi, które już posiadam), dlatego czasami tworzę swoje własne kolekcje, tak jak w przypadku tej jesieni i marki Cuccio, z której wybrałam sześć kolorów idealnych na obecną porę roku i które pokazywać Wam będę w kolejnych postach.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/starnail/strony_www/cuccio_pl/templates/gk_storefront/html/com_k2/templates/default/category.php on line 191